Sepetiniz  |  Firmamız |  Garanti ve İade Şartları |  Gizlilik Politikasi |  Satış Sözleşmesi  |  Bayi İşlemleri    
Foto Galeri  |  İletişim    

 

New Page 1


New Page 2

         
  New Page 1

 

 
 
 
  GİZLİLİK POLİTİKASI
 

1. sukruoglu.com.tr, www.sukruoglu.com.tr sitesi üzerinden kullanıcılar tarafından kendisine elektronik ortamda iletilen kişisel bilgileri, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında, üçüncü kişilere açıklamaz.
Kişisel bilgiler, kişi adı-soyadı, adresi, telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi içermekte olup, kısaca Gizli Bilgiler olarak anılacaktır.


2. sukruoglu.com.tr, işbu Gizlilik Politikasında tanımlı olan haller haricinde kişisel bilgileri herhangi bir şirket veya üçüncü kişilere açıklamaz.
sukruoglu.com.tr, kişisel bilgileri kendi bünyesinde, müşteri profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanabilir.


3. sukruoglu.com.tr, kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt eder. sukruoglu.com.tr gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, www.sukruoglu.com.tr sitesinde ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, sukruoglu.com.tr herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

 
 
 

ŞÜKRÜOĞLU MOTORLU ARAÇLAR SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ
MERKEZ:  TOPTANCILAR SİTESİ 2. BLOK NO 23
HİLALKENT YAKUTİYE ERZURUM
ŞUBE:  AKŞEMSETTİN MAHALLESİ SİM OTO SANAYİ SİTESİ 3.SOK NO 26 SULTANBEYLİ İSTANBUL
Tel: 0216-487 62 75 GSM1: 0541 243 04 57