Sepetiniz  |  Firmamız |  Garanti ve İade Şartları |  Gizlilik Politikasi |  Satış Sözleşmesi  |  Bayi İşlemleri    
Foto Galeri  |  İletişim    

 

New Page 1


New Page 2

         
  New Page 1

 

 
 
 
  GARANTİ VE İADE ŞARTLARI
 

İade Şartları 

1. Şükrüoğlu Ltd. Şti. sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürün/ürünleri fatura tarihinden itibaren 7 (Yedi) gün içerisinde iade edebilirsiniz. Bu süreyi aşan durumlarda iade kabul edilmeyecektir.
 
 2. İadesi yapılacak ürün tüketiciye fatura edilmiş ise, ürünlerle ile birlikte gönderilen 2 nüsha fatura, şayet ticari işletmeye fatura edilmiş ise kesilecek olan iade faturası iade edilecek ürünlerle birlikte gönderilmek zorundadır.
 
 3. İade edilecek ürünlerin orjinal ambalajında ve eksiksiz olarak gönderilmesi zorunludur. Herhangi bir aksesuarı (kablo,cd,vida,parça, kitapçık vb.) veya orjinal ambalajı hasar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir.
 
 4. İadesi yapılacak ürünler lojistik firması ile gönderimi yapılacaksa MÜŞTERİDEN-DEPOYA ULAŞIM bedeli tüketici tarafından karşılanacaktır. Ürün/Ürünlerin orjinal kutuları üzerinde herhangi bir lojistik firma etiketi veya not bulunmamalıdır.
 
 5. Şükrüoğlu Ltd. Şti. , hatalı veya eksik gönderilmiş ürünler için size masraf çıkartmayacak şekilde ürünü değiştirir veya geri alır. 
 

 Garanti & İade & Teslimat & Kullanım Şartları ve Satış Sözleşmesi

1. Sitemizden kredi kartı (Visa, MasterCard), Paypal, Posta Ödemeli, ya da banka havalesi ile alışveriş yapılabilir. 2 gün içinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilir. Siparişlerin işleme alınma zamanı, Siparişin verildiği an değil, kredi kartı hesabından gerekli tahsilatın yapıldığı, havalenin hesaplarımıza ulaştığını belirlediğimiz andır. Posta veya banka çeki gibi belirtilmeyen ödeme yöntemleri kabul edilmez.

2. Şükrüoğlu Ltd. Şti. tüm Siparişlerinizi, yasaların gerektirdiği şekilde fatura eşliğinde teslim edecektir. Fatura, belirtilen fatura adresine postalanacaktır. Yapılan alışverişlerdeki tüm fiyatlar KDV dahil fiyatıdır. Dövizle satılan ürünlerimizin değeri ödeme yapılan günün TCMB efektif kurundan YTLye çevrilir.

3. Siparişin verildiği tarihte var olmayan ve öngörülmeyen, tarafların kontrolleri dışında gelisen, ortaya çıkmasıyla taraflardan birinin ya da her ikisinin de sözleşme ile yüklendikleri borç ve sorumluluklarını kısmen ya da tamamen yerine getirmelerini ya da bunları zamanında yerine getirmelerini imkansızlaştıran haller, mucbir sebep (Tabii afet, savaş, terör, ayaklanma, mevzuat hükümleri, el koyma veya grev, lokavt, üretim ve iletişim tesislerinde önemli mahiyette arıza...) olarak kabul edilecektir. Mucbir sebep şahsında gerçeklesen taraf, diğer tarafa durumu derhal ve yazılı olarak bildirecektir. Mucbir sebebin devamı esnasında tarafların edimlerini yerine getirememelerinden dolayı herhangi bir sorumlulukları doğmayacaktır. Iş bu mucbir sebep hali 10 (on) gün süreyle devam ederse, taraflardan her birinin, siparişi tek taraflı olarak fesih hakkı doğacaktır.

4. Tahsilatı yapılmıs bir Siparişin teslimatı Türkiye içindeyse Yurtiçi Kargo, Aras Kargo, ve posta yolu ile yapılır.

5. Paketlerinizin, alışverişiniz sırasında size belirtilen süreler içinde teslim edilmemesi durumunda satis@sukruoglu.com.tr adresine yazarak, durumun bize bildirilmesi gerekmektedir. Kargo şirketi tarafımızdan aranarak, size paketin teslim tarihi hakkında bilgi verilecektir. Paket teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır.

Bu yüzden zarar görmüş paket durumunda;

Teslimat sırasında hasarlı oldugunu tespit edilen paketler kabul edilmeyip tutanak tutturulmalıdır.

Eğer teslimatcı firma yetkilisi paketin hasarlı olmadığını düşünüyorsa, orada paketin açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkınız vardır.

Daha sonra, tutanak 0216-661 56 58  numaralı telefona fakslanıp durum, satis@sukruoglu.com.tr a bir e-posta aracılığıyla bildirilmelidir.

Şükrüoğlu Ltd. Şti. sipariş ile ilgili çalışmalara baslayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacaktır.

Şükrüoğlu Ltd. Şti. dan alışveriş yapan kişi yukarıdaki tüm maddeleri kabul etmiş sayılır.

6. Şükrüoğlu Ltd. Şti. da satılan parçalar %99.9 aracınıza uyacak halde gönderilmektedir. Parçaların hangi marka/model araca göre oldukları altlarında belirtilmiştir. Elinize geçen parça belirtilen şartlara rağmen aracnıza uymuyorsa bu ürün garanti veya iade kapsamına girer. Böyle bir durumla çok nadir karşılaşılmaktadır, Örneğin “Astra F” dikiz aynası olarak satın aldığınız bir ürün “Astra F” aracınıza uymamış olabilir. Böyle bir durumda hemen Şükrüoğlu Ltd. Şti. a haber veriniz. En kısa zamanda ürününüz değiştirilir veya uygun parça Şükrüoğlu Ltd. Şti. da mevcut değilse ürün iade alınır.

 Bu durumdan çekinmeden alışveriş yapabilirsiniz çünkü Şükrüoğlu Ltd. Şti. eksik bilgi ile ürün teslimatı yapmamaktadır ve gerekiyorsa müşteriden belirttiği telefon ile sağlıklı bilgi almaktadır.

Ürünün eksiksiz olarak elimize ulaşmasından itibaren en geç 2 iş günü içerisinde ücreti hesabınıza iade edilecektir (Kredi kartıyla online ödeme durumunda iadenin bankanız tarafından kredi kartınıza yansıtılması 1-2 hafta arasındadır.)

 
 

ŞÜKRÜOĞLU MOTORLU ARAÇLAR SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ
MERKEZ:  TOPTANCILAR SİTESİ 2. BLOK NO 23
HİLALKENT YAKUTİYE ERZURUM
ŞUBE:  AKŞEMSETTİN MAHALLESİ SİM OTO SANAYİ SİTESİ 3.SOK NO 26 SULTANBEYLİ İSTANBUL
Tel: 0216-487 62 75 GSM1: 0541 243 04 57